1767 - Kassakista 1800-tal

784723

KASSAKISTA, märkt Cannon, gjutjärn med reliefdekor av kransar och fleuroner, 1800-tal, höjd ca 34, 53 x 36 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Gården

1767 - Kassakista 1800-tal

Budhistorik (29 bud)
0
6 200
6155810
4 200
6163926
6155810
3 800
6163921
3 600

Slutpris SEK:
6 200
632 EUR, 764 USD
Utropspris SEK: