1461 - Kassakista 1800-tal

784719

KASSAKISTA, trä, plåt, smide, bemålad, 1800-tal, höjd ca 52, 61 x 47 cm

Bruksslitage, senare bemålning

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1461 - Kassakista 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
0
4 200
6157348
2 400
6137036
6137036
1 700
6136574
1 600

Slutpris SEK:
4 200
433 EUR, 517 USD
Utropspris SEK: