1460 - Kassaskrin 1800-tal

784716

KASSASKRIN, märkt Cannon, gjutjärn med reliefdekor av lejon, bärhandtag, 1800-tal, höjd

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1460 - Kassaskrin 1800-tal

Budhistorik (27 bud)
0
5 400
6155802
3 400
6164708
3 200
6155802
6164703
2 800

Slutpris SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK: