1459 - Polermaskin 1800-tal

784694

POLERMASKIN för knivar, gjutjärn och trä, märkt "Buss & Sons Manchester", 1800-tal, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Källaren

1459 - Polermaskin 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
0
1 300
6165103
1 300
6164919
6164829
6164517

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK: