1458 - Sidobord 1 par

784684

SIDOBORD, 1 par, mahognyfanerade skivor, underreden i betsad furu, 1900-tal, höjd 74, 87 x 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Källaren

1458 - Sidobord 1 par

Budhistorik (19 bud)
0
1 300
6161262
1 300
6164164
6161262
6164163

Slutpris SEK:
1 300
134 EUR, 160 USD
Utropspris SEK: