1634 - Stolar eklektisk stil

784640

STOLAR, 6 st, eklektisk stil, samma grundmodell i bonad ek men med rika skärningar och detaljer som varierar från stol till stol, sits i flätad rotting, 1800-/1900-tal, höjd ca 120, sitthöjd 47 cm

Slitage, skador

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

1634 - Stolar eklektisk stil

Budhistorik (7 bud)
0
6151527
600
6155957
550
6151527
500
6149367
450

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: