1456 - Skänk

784634

SKÄNK, betsad ek med träskurna figurer / utsmyckning, 3 dörrar, tidigt 1900-tal, höjd ca 93, 200 x 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

1456 - Skänk

Budhistorik (44 bud)
0
6 200
6159937
6 200
6159910
6 000
6159936
6 000
6159910
5 800

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK: