1455 - Gåramålning

784632

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-/1900-tal), olja på duk, ca 70 x 100 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Källaren, Diverse

1455 - Gåramålning

Budhistorik (1 bud)

0
6160525

Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK: