1450 - Smideskandelabrar

784609

KANDELABRAR, 8 delar, smide, för 2 - 7 ljus, 1900-tal, höjder upp till ca 80 cm

Varierande slitage, korrosion

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Källaren

1450 - Smideskandelabrar

Budhistorik (2 bud)

0
6164909
6124887

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK: