1446 - Höga ljusstakar trä

784574

LJUSSTAKAR, 3 par, bronserat respektive betsat trä, de 2 förgyllda paren i eklektisk stil, höjd ca 49 cm, det betsade paret i barockstil, höjd ca 55 cm

Slitage, skador

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Källaren

1446 - Höga ljusstakar trä

Budhistorik (15 bud)
0
950
6160154
950
6158453
900
6158006
850
6158452
850

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK: