1442 - Skriv-/sidobord

784517

SKRIV-/SIDOBORD, ek, 2 lådor i sargen, mässingsbeslag, 1800-/1900-tal, höjd 79, 88 x 49 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

1442 - Skriv-/sidobord

Budhistorik (34 bud)
0
3 200
6164150
3 200
6163209
6164148
6163209
2 800

Slutpris SEK:
3 200
330 EUR, 394 USD
Utropspris SEK: