1441 - Barnstolar Dalarna

784514

BARNSTOLAR, karmmodell, 1 par, kurbitsbemålat lövträ, 1900-talets första del, höjd ca 60, sitthöjd 28 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

1441 - Barnstolar Dalarna

Budhistorik (10 bud)
0
750
6163498
700
6161353
650
6161263
600
6161351
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK: