Roland Svensson

784111

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): Skärgårdsbild - skymning, signerad roland.S, 73/100, färglitografi, bildmått ca 18x40 cm

Fack 17

Roland Svensson

Budhistorik (8 bud)
6166423
1 900
6171089
1 900
6166423
1 700
6166728
1 600
6166423

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.