Roland Svensson

784110

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsland", signerad daterad roland, pt, 1984, färglitografi, bildmått ca 37x59 cm;

Gulnader

Fack 13

Roland Svensson

Budhistorik (2 bud)

6166444
6164873

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.