Roland Svensson Gillöga

784109

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad roland S, HC, färglitografi, bildmått ca 22x65 cm;

Fack 17

Roland Svensson Gillöga

Budhistorik (10 bud)
6166439
1 900
6166747
1 900
6166439
6166438
6166437
950

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.