Roland Svensson

784108

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten" - Björkfjärden, signerad roland S, 32/360, färglitografi, bladmått ca 60x45 cm

Ur portföljen Den Gamla Ångbåten,
Edition GRAFIOTEKET.

Fack 43

Roland Svensson

Budhistorik (14 bud)
6170993
6170830
6169064
850
6167767
6167766
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.