Roland Svensson

784107

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Segel och sommar", 1985, signerad roland S, 5/350, färglitografi, bildmått ca 39x53 cm;

Tavelvagn 2

Roland Svensson

Budhistorik (3 bud)

6170236
600
6170235
6170000

Slutpris SEK:
600
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.