Roland Svensson Nätbåten Gillöga

784106

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nätbåten, Gillöga" 1970, signerad roland S samt titulerad, pt, korretktur med krita/litografi, bildmått ca 42x56 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (5 bud)
6166459
1 700
6170505
1 600
6166459
6159338
6152878

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.