Roland Svensson Passbåten

784105

ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Passbåten", signerad roland.S, 124/310, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm

Fack 44

Roland Svensson Passbåten

Budhistorik (15 bud)
6170204
6170203
950
6169856
900
6169467
850
6169466

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.