Roland Svenson Vaxholms kastell

784104

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vaxholms kastell", signerad roland S, 82/360, färglitografi, bildmått ca 38x56 cm

Fläckar

Tavelvagn 3

Budhistorik (3 bud)

6153750
6151520
6151519

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.