Roland Svensson

784103

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärsbodar från Fredals skärgård", signerad roland S, 275/350, färglitografi, bildmått ca 27x40,5 cm

Tavelvagn 2

Roland Svensson

Budhistorik (10 bud)
6166430
1 900
6170938
1 900
6166430
1 800
6166739
1 700
6166430

Slutpris SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.