51 - Per-Olof Olsson oljemålning

783776

PER-OLOF OLSSON (född 1949), Lille Pers första resa, signerad Per-Olof Olsson, daterad 1985, 46 x 33,5 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (26 bud)
0
6148703
6156235
6148703
1 900
6151936
1 800

Slutpris SEK:
204 EUR, 246 USD
Utropspris SEK: