48 - Steiff leksakstjur

783128

STEIFF, tjur på hjul, lackerat metallunderrede, stoppad textil, styre, och dragring för råm-funktion, Steiffmärkning i ena örat, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 58, längd 70 cm

Slitage, ställvis hårt

Leksaker, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Diverse

48 - Steiff leksakstjur

Budhistorik (17 bud)
0
2 800
6157815
1 900
6132278
1 800
6152683
1 800
6132278
1 700

Slutpris SEK:
2 800
289 EUR, 345 USD
Utropspris SEK: