492 - Kandelabrar Louis XVI-stil

783000

KANDELABRAR, 1 par, Louis XVI-stil, delvis förgylld mässing med putti som ljusbärare, marmor, tidigt 1900-tal, höjd ca 35 cm

Bruksspår

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse

Budhistorik (19 bud)
0
10 500
6156540
4 200
6157585
6156540
3 200
6134797

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
5 000