491 - Ljusstakar sengustaviansk

782992

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, med putti, delvis förgylld mässing, marmor, 1900-talets första hälft, höjd ca 31 cm

Bruksspår, smärre avslag

Ändringar/tillägg
sengustavianska

Belysning, Bordslampor, Gamla kassan, Wedgewood salongen, Diverse, Diverse

Budhistorik (25 bud)
0
3 600
6157569
3 600
6137285
3 400
6137285
3 200
6157561

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
6 000