44 - Spinnrock (högrock) samt herrbetjänt

782936

SPINNROCK, Högrock, högrestånd, svarvad betsad bok med bendetaljer, 1800-tal, höjd ca 100 cm; HERRBETJÄNT, svarvad betsad furu, justerbar höjd, upp till ca 155 cm, 1900-talets andra hälft

Bruksspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (3 bud)

0
700
6117999
550
6125289
500
6117999

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 86 USD
Utropspris SEK: