43 - Sängbord / pottskåp

782932

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, betsat, dörrpar, låda, mässingslister, marmorskiva, tidigt 1900-tal, höjd ca 64, 47 x 33 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

43 - Sängbord / pottskåp

Budhistorik (25 bud)
0
6 400
6139296
5 600
6157171
5 400
6139296
5 200
6157166
5 000

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK: