41 - Lampor

782922

LAMPOR, 2 st, skomakarlampa med upphängning i porslin, takkrona i rokokostil, bemålad plåt, för 4 ljus, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

41 - Lampor

Budhistorik (15 bud)
0
1 700
6156463
1 300
6156948
6156463
6156650

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK: