39 - Sideboard England

782907

SIDEBOARD, regencystil, betsad mahogny, mässingsbeslag, lådor, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 75, 96 x 45 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

39 - Sideboard England

Budhistorik (13 bud)
0
6155738
850
6145709
6155737
6145709
750

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK: