38 - Oidentifierad konstnär oljemålning

782902

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), figurkomposition, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 35 cm

Konst, Modernt måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (6 bud)
0
6157841
550
6155651
500
6120823
450
6141469
450

Slutpris SEK:
83 EUR, 99 USD
Utropspris SEK: