34 - Blombord och ytterfoder

782883

BLOMBORD; bonad björk med tråg i bemålad plåt, höjd ca 75, 70 x 50 cm, samt (2) ytterfoder i mässing, 1900-tal

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Metall

34 - Blombord och ytterfoder

Budhistorik (27 bud)
0
3 400
6156840
3 400
6150378
3 200
6156838
6150378
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK: