30 - Sängbord / pottskåp

782871

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny/-faner, dörrpar, 2 lådor, 1900-talets första hälft, höjd 73,5, 40,5 x 26,5 cm

Brukssliltage, torrsprickor. lås saknas

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

30 - Sängbord / pottskåp

Budhistorik (22 bud)
0
2 400
6150024
1 900
6154191
1 800
6150024
1 600
6150008

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: