29 - Vägglampetter rokokostil

782870

VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 33, bredd 22 cm

Bruksslitage, borrade för el

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Metall

29 - Vägglampetter rokokostil

Budhistorik (5 bud)
0
500
6155083
450
6144545
6154535
6144545

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK: