28 - Sänghimmel takfäste

782868

SÄNGHIMMEL / TAKFÄSTE, skuret bronserat trä, svärtade detaljer samt smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 21, 73 x 53 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Diverse

28 - Sänghimmel takfäste

Budhistorik (31 bud)
0
7 000
6156817
7 000
6156954
6 800
6156817
6 600
6155523
6 400

Slutpris SEK:
7 000
722 EUR, 862 USD
Utropspris SEK:
1 800