22 - Vik-/skärmvägg jugend

782827

VIK-/SKÄRMVÄGG, jugend, mahogny, blyinfattat glas, 4 sektioner á höjd 187,5 x 45 cm, 1900-talets första hälft

Bruksslitage, smärre glassprickor

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

22 - Vik-/skärmvägg jugend

Budhistorik (26 bud)
0
8 200
6156819
8 000
6156724
7 800
6155049
7 600
6155049
7 000

Slutpris SEK:
8 200
843 EUR, 960 USD
Utropspris SEK: