21 - Avställningsbord 1800-tal

782821

AVSTÄLLNINGSBORD / POTTSTOL, betsad mahogny, England, 1800-tal, höjd ca 70, 55 x 50 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (1 bud)

0
500
6153014

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK: