20 - Fåtölj gripsholmsmodell

782819

FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, bonad ek / bok, träskurna detaljer, textilklädda plymåer, 1800-tal, höjd 86, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

20 - Fåtölj gripsholmsmodell

Budhistorik (26 bud)
0
5 600
6156396
5 600
6154974
5 400
6154974
4 600
6145607
4 400

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK: