18 - Bankett 1900-tal

782807

BANKETT, gustaviansk stil, träskuren björk, textilklädsel, 1900-talets andra hälft, höjd ca 62, 70 x 35 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

18 - Bankett 1900-tal

Budhistorik (33 bud)
0
3 800
6154013
3 800
6153404
3 600
6153372
3 400
6153402
3 400

Slutpris SEK:
3 800
391 EUR, 445 USD
Utropspris SEK: