15 - Bord Trafalgar

782761

BORD med klaffar, Regency, s k trafalgarmodell, idegran med träskärningar, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 73, 50-148 x 121 cm

Bruksslitage, torrsprickor, repor, märken

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

15 - Bord Trafalgar

Budhistorik (14 bud)
0
3 400
6157152
6156963
950
6156869
900
6156957
900

Slutpris SEK:
3 400
346 EUR, 419 USD
Utropspris SEK: