12 - Golvlampa Italien

782743

GOLVLAMPA, skuret trä, bronserad och patinerad, textilskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Italien, höjd inkl skärm ca 170 cm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

12 - Golvlampa Italien

Budhistorik (6 bud)
0
650
6154687
550
6154531
500
6154036
450
6146872

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK: