9 - Väggskåp 1700-/1800-tal

782732

VÄGGSKÅP, hörnmodell, bemålad furu, dörr, senare bemålning med kinesiserande bemålning med gulddekor mot svart botten, 1700-/1800-tal, höjd ca 95 cm

Åldersrelaterat slitage, bemålning från sent 1800-tal

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

9 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Budhistorik (30 bud)
0
6 400
6145587
3 200
6142445
6128263
2 800
6142444
2 800

Slutpris SEK:
6 400
652 EUR, 788 USD
Utropspris SEK: