8 - Orientmatta Kina ca 350 x 270

782714

ORIENTMATTA, Kina, ca 350 x 270 cm

Ställvis slitage, skador/lagningar, någon fläck

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

Budhistorik (35 bud)
0
7 400
6157587
7 200
6118701
7 000
6157581
6 800
6118701
6 600

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK: