5 - Stolar rokokostil

782709

STOLAR, 6 + 2 karmstolar, rokokostil, bemålad bok med träskurna detaljer, stoppade, textilklädda sitsar, 1900-talets senare del, höjd ca 99, sitthöjd 46 cm

Brukslitage, någon stol ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

5 - Stolar rokokostil

Budhistorik (40 bud)
0
7 400
6157758
7 200
6157775
7 200
6157758
7 000
6157763
6 800

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
6 000