717 - Stathmos våg

782519

PERSONVÅG, bemålad och förnicklad metall, märkt Stathmos Fix, 1900-talets första hälft, höjd ca 127 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Sovrum

717 - Stathmos våg

Budhistorik (14 bud)
0
1 600
6161618
1 600
6156380
6156380
1 400
6161613
1 300

Slutpris SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK: