1775 - Oljemålning samt fotografi

782270

STADSBILDER, 2 st, oljemålning, signerad A W Huldén, olja på pannå, ca 40 x 33 cm; handkolorerat fotografi från Trädgårdsgatan, Helsingborg, ca 19 x 67 cm

Blekt kolorering

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gården, Fotografi

Budhistorik (1 bud)

0
6144005

Slutpris SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK: