1168 - Oidentifierad konstnär oljemålning

782262

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Schweizisk vy, olja på duk, ca 60 x 80 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

Budhistorik (2 bud)

0
6096436
6080317

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK: