1167 - Oidentierad konstnär oljemålning

782261

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), nattlig hamnbild, olja på duk, ca 60 x 90 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

Budhistorik (1 bud)

0
6150490

Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK: