1166 - Oidentifierad konstnär oljemålning

782246

OIDENTIFERAD KONSTNÄR (1800-1900-tal), Vy över Rosendals slott, olja på duk, ca 55 x 80 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse, Diverse

Budhistorik (7 bud)
0
2 400
6152724
2 400
6150479
6148082
6148082
1 300

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK: