1164 - F Altenburg gåramålningar

782233

F ALTENBURG, (3) gåramålningar, signerade F Altenburg, daterade 1912, -15 och -20, gouache, ca 38 x 57, 40 x 58, 28 x 40 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse, Diverse

Budhistorik

2020-08-22 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK: