1163 - Paul Nelson oljemålning

782227

PAUL NELSON (Danmark/Sverige, 1846-1934), Gult hus med unionsflagga, signerad P Nelson, daterad 1886, olja på duk, ca 60 x 80 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Trädgårdsrummet, Diverse

Budhistorik (5 bud)
0
6091060
6160864
6091060
6155901

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: